Bezpieczeństwo

Każdy nasz klient ma gwarancję możliwości rezygnacji z dokonanego zakupu i zwrotu towaru nawet bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od momentu otrzymania towaru.

Zwracany towar prosimy wysyłać na adres:

PRESTIGE Robert Kotas

ul. Krakowska 45 lok 83

42-204 Częstochowa

Program Ochrony Kupujących

Płatności kontem PayU to nie tylko 100% bezpieczeństwo realizowanych płatności, to także gwarancja bezpiecznych zakupów. W listopadzie 2012 uruchomiliśmy nową usługę - Program Ochrony Kupujących w sklepach współpracujących z PayU. Z POK PayU można skorzystać w przypadku, gdy przedmiot, za który zapłaciłeś do Ciebie nie trafi lub zakupiony towar znacznie różni się od opisanego w ofercie.

Program Ochrony Kupujących pozwala odzyskać nawet do 10 000 PLN!

W przypadku, gdy nie otrzymasz towaru przysługuje Ci zwrot w wysokości 100% jego ceny w sytuacji kiedy przedmiot znacząco odbiega od opisu odzyskasz 50% zapłaconej kwoty dodatkowo zapewniamy zwrot kosztów przesyłki do 100 PLN

Programem Ochrony Kupujących objęte są wszystkie osoby, które za zakupiony w Internecie towar zapłacą kontem PayU lub też po dokonaniu transakcji, za pomocą podanego linka założą konto w PayU. Więcej informacji na stronie www.pok.payu.pl.

Sklep Cudmoda.pl wchodzący w skład firmy \"PRESTIGE\" Robert Kotas ul. Towarowa 14 42-274 Konopiska uczestniczy w programie Rzetelna Firma i udostępnia szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

Program ten jest gwarancją legalności działania naszego sklepu i bezpieczeństwa dla naszych klientów.

Potwierdzeniem uczestnictwa w programie Rzetelna Firma jest certyfikat: