Czas realizacji zamówień w sklepie z ubraniami Cudmoda

Czas realizacji

Czas realizacji w okresie świąteczno-noworocznym .

Wszystkie zamówienie złożone w dniach 23.12.2019 -1.01.2020 realizowane będą od dnia 2.01.2020. 

W związku z przerwą świąteczną zamówienia  na produkty marek NIFE, COLETT, AWAMA, Infinite You, NOEMIE, NOMMO realizowane będą  od 7.01.2020

EKSPRESOWA WYSYŁKA W 24 H

Przesyłki wysyłane przez sklep www.cudmoda.pl są dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej , firmy kurierskiej DPD oraz Paczkomatów Inpost. Klient ma możliwość wyboru sposobu dostawy podczas składania zamówienia.

Zamówienia wysyłane firmą kurierską DPD docierają w większości przypadków na drugi dzień od wysyłki. Wyjątkiem może być na przykład nieobecność adresata. W takim przypadku kurier jest zobowiązany dostarczyć przesyłkę ponownie.

Zamówienia wysyłane Pocztą Polską, w większości przypadków docierają ciągu 4 dni od nadania. Wyjątkiem może być zwiększone natężenie pracy poczty - na przykład okres przedświąteczny lub nieobecność adresata. W przypadku nieobecności adresata zostanie wystawione awizo i paczka będzie czekała do odbioru w rejonowym urzędzie pocztowym przez 14 dni. Jeśli w ciągu 7 dni nie zostanie odebrana, wystawione będzie awizo powtórne, a po kolejnych 7 dniach nieodebrania przesyłki, wróci ona do nadawcy.

Produkt dodany do ulubionych